Witamy

Po prawie 2 letniej przerwie postanowiłem wrócić i kontynuować wcześniejszą misję. Krym w obecnej sytuacji jest miejscem którego nie zamierzam odwiedzać ale Ukraina ma wiele ciekawych miejsc które warto odwiedzić, szczególnie w sezonie wakacyjnym.

O tym, że warto przekonało się już wiele rodzin z polski które w latach 2010-2013 miały okazję pojechać z nami.

 Z moich wyliczeń wynika, że w 4 wyjazdach uczestniczyło około 80 osób.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że dobrze wspominają ukraińską kuchnię, ciepłe morze oraz wiele słonecznych dni spędzonych na Ukrainie.

Historyczne informacje dotyczace wcześniejszych podróży można znaleść pod poniższym linkiem:

Morze Czarne

Mam nadzieję, że rok 2015 będzie nowym początkiem naszych podróży. 

W tym roku chcemy wyjechać 08 sierpnia i planujemy spędzić na południowej Ukrainie około 3 tygodni.

Mamy nadzieję, że uda nam się wyszukać ciekawe miejsca u wybrzeży Morza Czarnego i od 2016 roku będziemy mogli kontynuować wyprawy w większym gronie.

Tą stronę zamierzamy redagować jako źródło informacji o Ukrainie i wielu innych przepięknych zakątkach tego kraju.
Strona morze czarne powstała aby być łącznikiem z potencjalnymi zainteresowanymi.

Czasami brakuje nam czasu aby na bieżąco ja uaktualniać, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie i opinie osób które sa zainteresowane naszym pomysłem i miały by ochotę dołączyć do nas w jej redagowaniu. Chętnie zamieścimy zdjęcia, opisy wrażeń z pobytu na Ukrainie.

Głównym celem jest pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i pobytu.
Ja po kilku pobytach nad Bałtykiem obiecałem sobie, że już nigdy więcej nie zamierzam tam wypoczywać. Polowanie na pogodę, kąpiel w wodzie o temperaturze grubo poniżej 20 stopni to nie dla mnie.

Mamy jednocześnie nadzieję, że nasza oferta umożliwi wielu osobom odwiedzenie Ukrainy i tym samy zmieni stereotypy jego oceny.
Niniejsza strona nie ma charakteru komercyjnego, dlatego na jej stronach chcemy publikować wyłącznie rzetelne informacje które mogą pomóc w wyjazdach.

Strona bedzie budowana w sposób dynamiczny. Jesli czegoś bedzie na niej brakowąc to na pewno z czasem uzupełnimy.